Prawnik lotto Eurojackpot
Prawnik_Lotto_Eurojackpot

Wygrałeś w Lotto lub Eurojackpot i zastanawiasz się, czy warto zatrudnić prawnika? Radca prawny, adwokat, czy nawet kancelaria prawna mogą okazać się niezwykle pomocni. W poniższym wpisie zwięźle zaprezentujemy główne argumenty przemawiające za tym, że prawnik lotto, to osoba, której szukasz!.

Powód nr 1: Prawnik lotto to osoba, której możesz zaufać

Kancelaria prawna lotto Eurojackpot
kancelaria_prawna_lotto_Eurojackpot

Po wygraniu w Lotto będziesz otoczony różnymi zewnętrznymi doradcami. To fakt – nie uciekniesz od tego. Twój osobisty prawnik (radca prawny, adwokat) jest osobą, która z czasem będzie Twoim najbardziej zaufanym doradcą. Czy tego chcesz, czy nie – z czasem będziesz musiał komuś zaufać. Trudno jest bowiem wszystko robić samodzielnie albo obarczać odpowiedzialnością za podejmowanie decyzji najbliższych członków rodziny i przyjaciół. To może prowadzić tylko do ich skłócenia, a tego przecież nie chcesz. Dlatego warto zaufać zewnętrznemu doradcy, który będzie analizował Twoje sprawy na chłodno i obiektywnie.

Powód nr 2: Prawnik lotto strzeże Twoich interesów

radca prawny lotto adwokat lotto
radca_prawny_lotto

To może wydawać się prozaiczne, ale po wygraniu fortuny w Lotto lub Eurojackpot nie będziesz w stanie prowadzić wszystkich swoich spraw samodzielnie. Z czasem będziesz wchodził w różnego rodzaju przedsięwzięcia: będziesz zawierał umowy o prowadzenie rachunków bankowych i negocjował ich warunki, będziesz przystępował do produktów inwestycyjnych (fundusze inwestycyjne, produkty maklerskie), będziesz nabywał nieruchomości i nimi zarządzał, będziesz tworzył lub przystępował do spółek. Będziesz też musiał uregulować kwestie finansowe wewnątrz Twojej rodziny oraz będziesz musiał zaplanować kwestie spadkowe. Wszystkie ww. decyzje muszą być poprzedzone wnikliwymi analizami prawnymi. W taki sposób zarządzają prezesi dużych spółek – w taki też sposób także Ty będziesz musiał zarządzać swoimi aktywami. Twój prawnik będzie jedną z nielicznych osób, zaznajomioną z Twoimi interesami i doradzającą Ci jak działać bezpiecznie. Będzie Cię chronił i strzegł przed popełnieniem błędu i zaangażowaniem się w zbyt ryzykowne albo podejrzane przedsięwzięcia.

Powód nr 3: Mówi za Ciebie „nie”

adwokat lotto adwokat eurojackpot
adwokat_Lotto_Eurojackpot

Czy wiesz, że w Stanach Zjednoczonych jednym z głównych powodów, dla których laureaci loterii zatrudniają kancelarie prawne jest wyręczanie ich w odmawianiu realizacji różnych próśb? Wygraną w Lotto, a przynajmniej radykalnego podniesienia komfortu życia trudno jest utrzymać w 100% w tajemnicy. Z czasem będą nachodzić Cię różne osoby, prosząc Cię o pomoc, pożyczkę lub namawiając do różnych przedsięwzięć i inwestycji. Niektórym z tych osób niezręcznie będzie Ci odmówić. Mając prawnika zawsze możesz jednak powiedzieć: „Ja jestem na tak, ale zielone światło musi dać mój radca prawny”. My, nie będąc zaangażowani w żadne relacje rodzinne czy osobiste, możemy negatywnie ustosunkować się do takich próśb. To bardzo duże odciążenie dla lottomilionera.

Powód nr 4: Praca z prawnikiem podnosi Twoje kompetencje

Lotto prawnik
Lotto_prawnik

Amerykański pisarz, Jim Rohn powiedział, że „jesteśmy sumą 5 osób, z którymi najczęściej się spotykamy”. W Polsce zaś często mawiamy, że „kto z kim przestaje, takim się staje”. Stale i systematycznie pracując z prawnikiem z czasem zaczynasz myśleć tak jak on. Zdobywasz wiedzę, stajesz się bardziej ostrożny. Zaangażowanie prawnika do prowadzenia bieżących spraw podnosi w ten sposób kompetencje Twoje i członków Twojej najbliższej rodziny. Zaangażowanie do pracy radcę prawnego jest też jednym z najlepszych sposobów, w jaki możesz edukować swoje dzieci. Tak do tego podchodzą osoby, które odniosły spektakularne sukcesy w biznesie. Dlaczego więc Ty miałbyś podejść do tego inaczej?

Powód nr 5: Pomaga zaangażować rodzinę w zarządzanie wygraną

Dobry prawnik po wygranej w Lotto Dobry adwokat po wygranej w Lotto
Lotto_Kancelaria_prawna

Po wygraniu w Lotto lub Eurojackpot zechcesz podzielić się wygraną z rodziną. Możesz o zrobić w prosty sposób (przekazanie darowizny) albo w sposób systemowy. Ten drugi jest ciekawszy. Polega on na tworzeniu przedsięwzięć rodzinnych, w których stopniowo przekazujesz coraz większy majątek, wraz z rozwojem tych przedsięwzięć i wzrostem kompetencji obdarowanych w ten sposób członków rodziny. Przecież nie od dziś wiadomo, że lepiej dać komuś wędkę niż rybę. Prawnik pomoże w zorganizowaniu takiej formy pomocy. Twoja rodzina z czasem będzie Ci za to bardzo wdzięczna.

 

Życzymy mądrych decyzji!

 

PS1. Jeśli szukasz prawnika Lotto sprawdź informacje o nas – być może jesteśmy tymi radcami prawnymi, których szukasz – więcej informacji o nas lub na stronie internetowej naszej Kancelarii Prawnej.

PS2. Jeśli spodobał Ci się ten artykuł być może zainteresują Cię także: